Молитва за Батьківщину

Молитва за Батьківщину

П'ЯТЬ КРОКІВ

ДО ЗДОБУТТЯ ДУХОВНОЇ ПЕРЕМОГИ В УКРАЇНІ

 

 

 

1 КРОК: ПОВНІСТЮ ПОКЛАСТИСЯ НА БОГА, ПРОСЯЧИ ЙОГО ВТРУТИТИСЯ В ХІД ІСТОРІЇ НАШОГО НАРОДУ

 

Бог є Любов. Він завжди на стороні правди, добра і справедливості. Господь хоче нам допомогти, бо лю­бить і співчуває нам. Однак Він чекає нашого запрошення і довіри до Нього, оскільки шанує нашу вільну волю. Бог неодноразово доводив свою силу і любов до людей про­тягом історії людства. Ось один з нещодавніх прикладів.

Як Бог змінив історію Філіпін: сила молитви і довіри до Бога!

В роки правління на Філіпінах Фернандо Маркоса (1965-1986) ліберальна демократія перетворилась на диктаторський режим, а у 2/3 населення дохід став меншим за Прожитковий мінімум. 1986 року сві­това громадськість стала свідком того, як диктатор шляхом великого обману на виборах залишився при владі. Увесь світ чекав на повстання опозиції. Однак кореспонденти та оглядачі не дали опозиції жодного шансу. Тільки один батальйон із військ Маркоса пе­рейшов на сторону опозиції проти добре озброєної танками, літаками та ракетами армії, яка мала під­тримку США, - бій, який ще не почався, був уже програний. У цей час кардинал Зін, архиєпископ Маніли,* закликав віруючих до мирного протесту проти корум­пованого режиму. Він просив філіпінців вдатися під покров Матері Божої і молитися Розарій {Вервечку). Радіотрансляція перейшла на той час до рук опозиції. Протягом кількох годин після того, як кардинал розповсюдив по радіо Маніли свій заклик, на вулиці сто­лиці вийшло від 3 до 4 мільйонів філіпінців та моли­лись разом на вервиці. Вдень і вночі священики від­правляли на площах Маніли Святу Літургію. Вимога мас була зрозумілою: відставка президента Маркоса та вільні незалежні вибори. Але Маркос і його вірні опиралися. Увесь світ був свідком цих подій. На телеекранах було видно з одного боку мільйони чоловіків, жінок та дітей, що молились на вулицях Маніли, з ін­шого - танки, які виїжджають із казарм. Жінки, мона­хині та діти йшли проти танків із вервичками в руках. Генерал -головнокомандувач зупинив колони танків і говорив до жінок. Не пролунало жодного пострілу. Солдати приєдналися до жінок, спустилися з танків і самі почали молитися. Пізніше кардинал Зін напи­сав: «Сильнішою за зброю є повна довіри молитва. Ефективнішими, ніж стратегічне планування, є піст і жертва. Сильнішою за воєнну силу є смиренна сила народу, який неустанно молиться».

Ось молитва, складена в ті дні 1986 року на Філі­пінах, і пристосована до нашої ситуації. Помолімося нею.

 

Добрий наш Боже, найсолодший Ісусе Христе, не дай злим силам, що нас так мучать, опанувати нашу країну. Благаємо Тебе, не допусти, щоб у на­шій країні панували цинізм і жорстокість. Господи наш любий, не допусти вторгнення з боку будь-якої іншої держави. Благаємо Тебе, Наймиліший Боже, ми, народ щирий і побожний, щоб Ти відігнав злі сили і зняв напруження у громадян нашої країни, щоб керувалися розумом, а не емоціями, щоб ко­жен зміг зробити правильний вибір, бо від цього за­лежить майбутнє нашої України та ставлення світу до неї. Любий наш Боже, хай у нашій країні вічно панує любов, доброта, щирість, побожність. Не до­пусти, Боже, щоб тут панували фальш і лицемір­ство. В усьому хай виконується Твоя Свята Воля, а не наша. Амінь.

 

2 КРОК: ПОПРОСИТИ У БОГА ПРОБАЧЕННЯ ГРІХИ ЦІЛОГО НАРОДУ І СВОЇ ОСОБИСТІ

Святе Письмо вчить нас, що Бог не хоче, щоб ми страждали. Наші страждання - це наслідок наших грі­хів. Один святий якось сказав, що злий правитель - це результат гріха цілого народу. Першим кроком на шляху усунення страждань і проклять є покаяння у гріхах і перепрошення за них Бога. Давайте перепро­симо Бога за гріхи нашого народу і свої особисті цією молитвою:

Дорогий Ісусе, просимо Тебе, пробач нашому народу всі гріхи, якими він зневажив Твою любов і до­броту. Пробач нам кожен вчинок, який завдав Тобі болю. Пробач усьому українському народові:

  • за 30 мільйонів вбитих шляхом аборту дітей, за невинно пролиту кров в усіх бойовик діях за участю нашого народу, за ненависть до інших людей і народів, за прокльони, бажання зла і насильство, за всі вбивства;            

  • за ворожіння, магію, окультизм, ідолопоклон­ство, язичництво, атеїзм, за звертання до інших бо­гів, за зневагу Твого святого імені, насміхання над ним, за неналежне святкування Твого святого дня;

  • за відсутність пошани до батьків, священиків, Церкви, за чоловіків, які стали тиранами у влас­них сім'ях, за алкоголізм і продаж дітям алкоголю, наркотиків та сигарет, за розбиті сім'ї і десятки міль­йонів розлучень;

  • за розпусту, порнографію, подружню зраду, нетрадиційну орієнтацію, розбещення дітей, соро­міцькі телепрограми та інтернет-сайти;

  • за брехню, хабарі, корупцію, підкуп, нечесні суди, сфабриковані справи, фальшиві свідчення, за грошолюбство, крадіжки, використання один одно­го, за заздрість, нарікання, очорнення, осудження;

  • за інші гріхи нашого народу (перерахуйте інші гріхи народу, які пригадуєте);

  • за наші особисті гріхи (нехай кожен назве ті свої гріха, за які він перепрошує Бога).

 

3 КРОК: ПРОБАЧИТИ ВОРОГАМ

(пробачити - не означає відмовитися від боротьби за справедливість чи від захисту Богом даних нам прав і свободи; пробачити - означає відмовитися від гніву, помсти, ненависті, зла,...)

 

В молитві «Отче Наш» ми молимося: «і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям на­шим». Господь каже, що не пробачить нам наших грі­хів, якщо ми не будемо пробачати нашим винуватцям. Помираючи на хресті, Ісус дав нам досконалий при­клад прощення, просячи Отця Небесного пробачити своїх катів - тих, які Його бичували і розпинали. Христос дивився на них з любов'ю і співчуттям. Давайти і ми пробачимо нашим ворогам цією молитвою:

 

Добрий Ісусе, Ти пробачив Своїм катам, які Тебе жорстоко катували і прибили до хреста. Дивлячись на Твій приклад і пам'ятаючи Твою заповідь, ми теж хочемо пробачити всім тим, які вчинили нам зло. Ми самі не маємо сили це зробити, отож просимо Тебе нам допомогти.

В ім'я Ісуса Христа ми пробачаємо кожній люди­ні, яка заподіяла нам біль, вчинила зло, змусила нас страждати, ми пробачаємо теперішній владі і міліці­онерам за насильство, брехню, знущання, вбивства і катування, пробачаємо нечесним суддям і проку­рорам за сфабриковані справи і незаконні вироки. Ми пробачаємо також іншим особам, які повелися з нами погано (перечисліть людей, які зробили вам зло і пробачте їм за це). В ім'я Ісуса Христа ми від­мовляємося від помсти, ненависті і гніву. Ти, Госпо­ди, вчив нас не гніватися, а дати місце Твоєму гніву. Ти обіцяв, що сам відплатиш нашим кривдникам. Ти просив, щоб ми молилися за них і благословляти тих, які нас проклинають. Отож в Твоє святе ім'я ми мо­лимося за владу, за міліцію, за суддів і прокурорів, за всіх, хто вчинив нам зло, ми благословляємо їх і просимо, щоб Ти сокрушив їхні серця, пробудив їхню совість і викорінив зло з їхнього серця. Дякує­мо Тобі, ісусе, що Ти почув нас.

 

4 КРОК: ПРИЙНЯТИ ДОПОМОГУ ІСУСА ХРИСТА

Христос прийшов у цей світ, щоб взяти на себе наші гріхи, заплатити за них ціну власного життя, будучи розп'ятим на хресті - і в такий спосіб відкупи­ти та спасти нас. Його жертва - це подарунок, який ми можемо прийняти або відкинути. Він не хоче нас ні до чого змушувати, бо шанує нашу волю. Він каже, що стоїть біля дверей нашого серця і стукає, чекаючи поки ми відчинимо Йому і запросимо у своє життя і життя своєї країни. Він хоче принести кож­ному з нас зокрема і цілому нашому народові мир, любов, радість та інші благодаті. Але для цього ми маємо впустити Його у своє життя і життя на­шого народу, визнавши Його найвищий авторитет і покорившись Його волі. Давайте зробимо це зараз, помолившись цією молитвою:

 

Дорогий Ісусе, дякуємо Тобі за Твою любов, дя­куємо, що Ти помер за нас на хресті, щоб відкупити і спасти кожного з нас. Ми визнаємо, що є великими грішниками і що не можемо своїми силами спас­тися, не можемо змінити долю нашої країни. Ми потребуємо Тебе і всього, що Ти заслужив для нас на хресті. Ми відкриваємо Тобі двері нашого серця і запрошуємо Тебе в наше життя і життя нашої дер­жави. Ми проголошуємо Тебе Господом, Спасителем і Царем нашого життя і життя нашого народу. Віддаємо Тобі наші трудності і радості, наші пере­моги і поразки. Віднині і назавжди хочемо бути Твоїми і з Тобою. Просимо Тебе, Ісусе, втруться в історію нашого народу, викоріни зло, ненависть, на­сильство і гріх, дай нам любов, радість, мир, поро­зуміння. Дай нам, Господи, з Твоєю допомогою збу­дувати процвітаючу глибокохристиянську країну.

 

 

5 КРОК: ВІДДАТИ СВОЄ ЖИТТЯ І ЖИТТЯ НАШОГО НАРОДУ ПІД ПОКРОВ БОГОРОДИЦІ

Божа Матір є і нашою Матір'ю. її любляче серце болить за долю Своїх дітей. Вона молиться і засту­пається за нас. Історія знає чимало випадків, коли за молитвою і заступництвом Богородиці припиня­лося насильство і кровопролиття. В Константино­полі вона з'явилася, щоб покрити своїм омофором християнський люд і поганська армія була змушена відступити, хоча сили були далеко нерівні. В Своїх об'явленнях у Фатімі Богородиця просила присвятити її Непорочному Серцю Росію. Коли це було зроблено Папою Римським Іваном Павлом II у 1984 році, то через рік в Радянському Союзі почалася «перестройка», яка закінчилася розпадом могутнього тоталітарного ре­жиму без кровопролиття. Заохочені цими прикладами і любов'ю нашої Небесної Матері, віддаймо сьогодні під її покров нас самих і цілу нашу країну, просімо ЇЇ про за­ступництво і допомогу. Помолімося цією молитвою:

 

Дорога наша Матінко Небесна, Пресвята Богоро­дице, посвячуємо Твоєму Непорочному Серцю нас самих і нашу Україну, просимо Тебе, візьми всіх нас під Свій святий покров і захисти від усілякого зла, насильства, кровопролиття, випроси у Свого Сина для нас і нашого народу мир, любов, порозуміння і добре майбутнє.

 

Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід ізбав нас, єдина чиста і благословенна. Мати й заступнице наша, молися за нас.

 

Отче наш...

Богородице Діво...

 
IT - ItalianoEN - EnglishDE - DeutschFR - FrançaisPT - PortugueseDK - DanskNO - NorwegianRO - RomanianSK - SlovakSV - SvenskaFI - Finnish | IT - ItalianoEN - EnglishDE - DeutschFR - FrançaisPT - PortugueseDK - DanskNO - NorwegianRO - RomanianSK - SlovakSV - SvenskaFI - Finnish