IT - ItalianoEN - EnglishDE - DeutschFR - FrançaisPT - PortugueseDK - DanskNO - NorwegianRO - RomanianSK - SlovakSV - SvenskaFI - Finnish


Informacje dla Dobrodziejów

Zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich Ludzi dobrej woli, którzy chcieliby wesprzeć naszą niewielką wspólnotę parafialną, a zwłaszcza sprawę budowy naszej nowej świątyni w Czerkasach (projekt świątyni). W chwili obecnej Czerkasy są JEDYNYM wojewódzkim miastem na Ukrainie, które jak dotąd nie ma własnej świątyni katolickiej.

Nasza wspólnota nie jest w stanie sama podołać tej inwestycji. Dlatego liczymy na delikatność serca i ofiarność naszych Rodaków w kraju i zagranicą.

Nigdy nie zawiedliście swoich braci i sióstr w wierze, którzy żyją tu na Ukrainie. Głęboko wierzymy, że i teraz dzięki Waszej ofiarności w Czerkasach na nowo stanie katolicka świątynia, która przed laty została zrównana z ziemią przez bezbożny komunizm.

Zapewniamy o naszej codziennej modlitwie w intencjach naszych Dobrodziejów, przed każdą Mszą św.

 

Podajemy numery kont, na które można wpłacać ofiary.

Parafia Blahovishchenya Hospodnyoho

SWiFT banku:  PBANUA2X

konto EURO:  UA 9835 4347 0000 0260 0605 1523 371

HISTORIA NASZEJ PARAFII

DO POBRANIA  - ULOTKA NT. BUDOWY KOŚCIOŁA W CZERKASACH

Wszystkim naszym Dobrodziejom składamy serdecznie staropolskie Bóg zapłać!

 

 
IT - ItalianoEN - EnglishDE - DeutschFR - FrançaisPT - PortugueseDK - DanskNO - NorwegianRO - RomanianSK - SlovakSV - SvenskaFI - Finnish | IT - ItalianoEN - EnglishDE - DeutschFR - FrançaisPT - PortugueseDK - DanskNO - NorwegianRO - RomanianSK - SlovakSV - SvenskaFI - Finnish