МОЛИТВА

про необхідні благодаті для будови храму

Господи Ісусе Христе, Сину Єдинородний Предвічного Отця! Ти сказав Своїми Пречистими Устами, що без Мене ви нічого не можете творити. Господи, Боже мій, вірою приймаю все сказане Тобою, і закликаю до Твоєї Благості: допоможи нам в справі будівництва нашого храму, щоб все з Тобою разом творити і перемагати, з Предвічним Твоїм Отцем і Пресвятим, Благим і Животворним Твоїм Духом нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

В НАМІРІ ДОБРОДІЇВ

Свята Маріє, Матір безмежного Милосердя і Матір Божої благодаті! Віддаємо Тобі, усіх добродіїв нашої парафії. Подивись, Матінко, на тих, хто духовно і матеріально спричиняються до будови нашого храму. Заступайся за них і випроси у Господа, щоб обдаровував їх щедро Своєю благодаттю і справжньою християнською радістю. А тих, хто відійшов до вічності ľ обдаруй радістю споглядати Лик Твій.

 
IT - ItalianoEN - EnglishDE - DeutschFR - FranšaisPT - PortugueseDK - DanskNO - NorwegianRO - RomanianSK - SlovakSV - SvenskaFI - Finnish | IT - ItalianoEN - EnglishDE - DeutschFR - FranšaisPT - PortugueseDK - DanskNO - NorwegianRO - RomanianSK - SlovakSV - SvenskaFI - Finnish