IT - ItalianoEN - EnglishDE - DeutschFR - FrançaisPT - PortugueseDK - DanskNO - NorwegianRO - RomanianSK - SlovakSV - SvenskaFI - Finnish


Молитви ЗА ПОМЕРЛИХ

Літанія за душі померлих вірних

 

Отче небесний, Боже,                              - змилуйся над нами.

Сину, Відкупи телю світу, Боже,          - змилуйся над нами.

Духу Святий, Боже,                                  - змилуйся над нами.

Свята Трійце, сдиний Боже,                  - змилуйся над нами.

Свята Маріє,                                               - молись за нього (неї, них).

Брамо небесна,

Царице Внебовзята,

Святий Михаїле,

Святий Йоане Хрестителю,

Святий Йосифе,

Святий (Свята) Н. (Покровитель померлого),

Усі святі Божі,

Будь йому (їй, їм) милосердний,          - визволи його (її, їх), Господи.

Від зла усякого,

Від страждання у чистилищі,

Через Твоє втілення,

Через Твоє народження,

Через Твоє хрещення і святий піст,

Через Твоє розп'яття і страждання,

Через Твою смерть і спочивання у могилі,

Через Твоє воскресіння,

Через Твоє чудове вознесіння,

Через заслання Святого Духа,

Через Твій прихід у славі,

Просимо Тебе, щоб відпустив нам гріхи наші, -вислу­хай нас, Господи.

Просимо Тебе, щоб дав нам прагнення неба,

Просимо Тебе, щоб зберіг нас від наглої і несподіва­ної смерті,

Просимо Тебе, щоб оберіг нас, наших рідних і добро­чинців від покарання вічного,

Просимо Тебе, щоб нашим доброчинцям дав вічну нагороду,

Просимо Тебе, щоб впровадив до вічного світла на­ших вчителів і вихователів,

Просимо Тебе, щоб явив милосердя жертвам нещас­них випадків, катастроф і воєн,

Просимо Тебе, щоб дав усім померлим вірним вічний

Просимо Тебе, щоб дозволив нам радіти в славі воскресіння,

 

Агнче Божий, що береш гріхи світу, змилуйся над нами.

Агнче Божий, що береш гріхи світу, змилуйся над нами.

Агнче Божий, що береш гріхи світу, змилуйся над нами.

 

Молімося.

Боже, Ти вчинив, що Твій Син переміг смерть і воз­нісся на небо, t обдаруй Твоїх померлих слуг участю в Його перемозі над смертю, * щоб могли вони вічно бачити Тебе, свого Творця і Відкупителя. Через Христа, Господа нашого. Всі: Амінь.

 

 

* * *

 

Молитва за душі в чистилищі

 

О безмежно милосердний Боже, змилуйся над душами всіх померлих християн, які затримані в чистилищі. Дозволь, щоб їхні зітхання і гаряче прагнення звільнитися від терпіть, прагнення ввійти до вічного Твого Царства дійшли до Трону Твоєї ласки. У винагороду за те, що винні ще Твоїй справедливості, жертвую Тобі все, що Твій улюблений Син на землі вчинив і витерпів. За їхнє опущення і недбальство, прийми, о найласкавіший Отче, надмір Його вчинків і заслуг; за зневаги, які Тобі спричинили - Його терпіння і Рани, а за кари, які ще повинні спокутувати - тяжку смерть, яку за них прийняв. Дозволь, щоб Дорогоцінна Кров Господа нашого Ісуса Христа, яка проливалася і за душі померлих, послужила їм для очищення та спасіння. Вияви їм, Отче Небесний, Твоє безмежне милосердя і прийми їх до вічного спокою, щоб у небі, разом зі Святими Твоїми неустанно Тебе величали і прославляли. Амінь.

 

* * *

Молитва за душі рідних і близьких у чистилищі

 

Ісусе Христе, Всемилосердний Боже! Ми молимо Тебе зі сльозами покаяння: помилуй ці душі (імена). Прости їм, Ісусе, всі їхні беззаконня, які вони вчинили словами, вчинками й думками. Звільни їх від страждань і поклич до себе, прийми їх у свої обійми; скажи їм, як колись сказав Доброму Розбійникові: «Сьогодні будеш зі Мною в Раю». Пресвяте й Найсолодше Серце Ісуса, яке заради любові до цих душ дало пробити себе на хресті! Сховай їх у своїх ранах, оживи, очисти від гніву, злості та інших пороків, що походили з їхніх сердець. Обмий їх Пресвятою Кров’ю та водою, що витекла з Твого Пресвятого Серця. Вчини їх білішими від снігу, щоб вони могли взяти участь у Твоїй небесній Трапезі. Ісусе, насолодо душі й безмежна любове! Ти сказав, що найбільша розкіш для Тебе – це перебувати з людськими синами. Ти залишив дев’яносто дев’ять овець, щоб шукати одну заблукалу, а знайшовши її, взяв на плечі й заніс до своєї отари. Ісусе, який узяв на себе гріхи всього світу, візьми й сьогодні ці душі, що так тяжко страждають, на свої плечі й занеси їх до свого Царства. Згадай, Ісусе, що задля спасіння людського роду Ти покинув небеса, зійшов на землю й став Людиною, прийнявши нестерпні муки і страшну хресну смерть. Згадай, Ісусе, про свою тридцятирічну працю, труднощі та інші тягарі людського життя, які переніс Ти заради цих нещасних душ. Згадай, Ісусе, про всі ті муки й рани на Твоїм Пресвятім Тілі, що Ти заради них прийняв. Нехай усе це не буде для них даремним.

Задля любові, якою любила Тебе Твоя Пречиста Мати, помилуй своїх дітей, визволи їх із темряви чистилища й приведи у своє Царство, де вони будуть вічно прославляти й любити Тебе. Амінь.

* * *

 

O Непорочна Маріє, Мати милосердя

 

O Непорочна Маріє, Мати милосердя, котра бачила святе Тіло возлюбленого Сина твого, що висіло на хресті, дивилася на землю, просякнену Його Кров’ю. Ти була присутня при Ньому в годину Його жорсткої смерті.

Довіряю Тобі, Пресвята Мати, душі, які страждають у чистилищі, i благаю: благоволи подивитись на них оком свого милосердя i випроси їм спасіння з мук.

Ради того, щоб випросити Твою благодать, о Мати Непорочна, прощаю щиро тим усім, хто мене образив, і за Твоїм заступництвом прошу Ісуса наділити їх всіляким добром, благодаттю і благословенням, взамін за зло, яке вони мені вчинили або якого мені бажали. Через Твої руки, о Свята Діво, жертвую Богу цей акт любові, щоб випросити милосердя для душ, які підлягають очищенню. Aмінь.

 

* * *

За покійних батьків

 

Боже, який заповідаєш нам шанувати батька і матір; змилуйся над моїм батьком і матір’ю (нашими батьками), пробач їм гріхи і винагороди їх за труди, а мені (нам) дозволь споглядати їх у блаженстві вічного світла. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

 

* * *

Господи, Боже Всемогутній

 

Господи, Боже Всемогутній, довіряючи Твоєму великому Милосердю, приношу Тобі мою покірну молитву: Визволи душу Твого слуги (Tвоєї слугині) N від усіх гріхів і кар за них.

Нехай святі Ангели якомога швидше переведуть її з темряви до віковічного світла, від покарання до вічних радостей.

Через Христа, Господа нашого. Aмінь.

 

* * *

 

За всіх померлих

 

Просимо Тебе, Господи, звільни від пут гріха душу слуги свого (своєї слугині, души слуг і слугинь Твоїх), N, щоб померлий (померла, померлі) для світу, жив (жила, жили) для Тебе, а гріхи, які він вчинив (вона вчинила, вони вчинили) через людську слабкість, відпусти їм у своєму безмежному милосерді. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

 

В. Вічне спочивання дай їм, Господи.

У. А світло віковічне нехай їм світить.

В. Нехай спочивають у мирі.

У. Амінь.

 

* * *

 

Молитва за померлих

 

Змилосердься, Господи Ісусе Христе, над душами тих, що вже за гробом, але ще потребують очищення, щоб у вогні терпіння та муки була їм повернена одіж святості. Згадай, Господи, що ти для їхнього відкуплення прийняв людське тіло і став одним із нас. Умилосердься над їх плачем та мольбами, які до тебе підносять, і відпусти їм їхні кари. А те, чого їм нестає для осягнення вічного щастя, доповни Твоїми заслугами та заслугами Твоєї Пресвятої Матері і Всіх Святих. Подай їм Твою спасаючу руку і введи їх у світлі місця прохолоди, відпочинку і спокою.

Боже, ти хочеш спасення всіх людей, бо вони твої діти. Тому просимо Тебе: Подай блаженство неба нашим померлим отцям і матерям, братам і сестрам, рідні, добродіям і друзям, тим, що вмерли наглою, несподіваною смертю, і тим, що найбільше забуті і найбільше потребують помочі, та всім померлим. Усіх їх пом'яни, Господи. Амінь

 
IT - ItalianoEN - EnglishDE - DeutschFR - FrançaisPT - PortugueseDK - DanskNO - NorwegianRO - RomanianSK - SlovakSV - SvenskaFI - Finnish | IT - ItalianoEN - EnglishDE - DeutschFR - FrançaisPT - PortugueseDK - DanskNO - NorwegianRO - RomanianSK - SlovakSV - SvenskaFI - Finnish