Молитва за Батьківщину

Молитва за Батьківщину

 

 

 

Молитва за Батьківщину

Отче наш, Всемогутній Боже! Просимо Тебе: піклуйся про нашу Батьківщину. Нехай наша країна розвивається в щасті й мирі, а наш народ досягне всього, що потрібне для гідного життя й щастя. Господи! Визволи нас від наших недоліків, навчи нас бути працьовитими й терпеливими, щоб ми могли спільно будувати краще майбутнє й не марнували суспільні  блага.  Благослови  наших  земляків в усьому світі. Допоможи нам жити у злагоді та братерській єдності. Навчи нас бути корисними нашій Вітчизні й сприяти її всебічному розвиткові. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

Молімося, щоб ті, хто при владі служили людині

Господи, Ти даєш нам як приклад св. Томаса Мора, мученика, який віддав своє життя за правду, даючи таким чином свідоцтво переваги істини над владою. Вчини, просимо Тебе, за заступництвом цього покровителя державних діячів та політиків, щоб ті, хто має в суспільстві будь-яку владу, обрали своєю метою служіння людині, справедливості та істині. Обдаруй їх дарами Святого Духа у процесі прийняття рішень. Оберігай їх від різних спокус нечесності. Вчини, щоб вони оправдали довіру, яку на них покладають. Нехай не шукають задоволення власних потреб, але маючи на меті спільне добро, виконують свої функції справедливо, з почуттям гідності та рівності всіх людей, захищаючи інтереси тих, кого вони представляють. Який живеш і царюєш на віки вічні. Амінь.

 

 
IT - ItalianoEN - EnglishDE - DeutschFR - FranšaisPT - PortugueseDK - DanskNO - NorwegianRO - RomanianSK - SlovakSV - SvenskaFI - Finnish | IT - ItalianoEN - EnglishDE - DeutschFR - FranšaisPT - PortugueseDK - DanskNO - NorwegianRO - RomanianSK - SlovakSV - SvenskaFI - Finnish